Warno’nun en son güncellemesi bölümler ekler, hataları çıkarır

Warno’nun en son güncellemesi bölümler ekler, hataları çıkarır

24
0
PAYLAŞ

Soğuk Savaş RTS oyunu Warno, şimdi ilk büyük güncellemesiyle söz verildiği gibi iddialı Erken Erişim programında ilerlemeye devam ediyor. Ney Güncellemesi iki yeni bölüm, yeni birimler, devasa bir 10’a 10 harita ekler ve önyükleme için bir dizi dengeleme değişikliği ve hata düzeltmesi yapar.

Geliştirici Eugen Systems’in yol haritasında vaat ettiği gibi, Warno’daki diziye katılacak ilk iki yeni savaş grubu, Amerikan 8. Piyade Tümeni (Mekanize) ve SSCB’nin 39. Muhafız Motorlu Tüfek Tümeni. Bunlar, 1989’da muharebe günlerinin sonuna yaklaşan Amerikan M60A3 Patton tankı ve aksine daha yeni hizmete giren Sovyet BMP-3 piyade savaş aracı da dahil olmak üzere Warno’daki zaten baş döndürücü kadroya bazı yeni birimler ekliyor. 1987

Güncelleme, bazı tank zırh delme değerlerinin düzeltilmesi ve birkaç birim ve varyant isimlendirmesinin düzeltilmesi gibi çeşitli düzeltmeler yapıyor. Eugen ayrıca araca monteli makineli tüfeklerle ilgili ve şasi geri tepmesi olarak adlandırılan bir etkiye neden olan bir sorunu da düzeltti. Ayrıca, şasi geri tepmesine neden olmayan ama olması gereken havan toplarıyla ilgili bir sorunu da düzelttiler.

Helikopterlerinize inmesini söylemek için artık kullanışlı bir klavye kısayol komutu var – varsayılan olarak K’ye basmanız yeterli. ‘Sat’ emri (örneğin, piyade birimlerini ormanda indirdikten sonra faydalı bulabileceğiniz) artık seçenekler menüsünde görünür.

Genel olarak, piyadeler yaklaşık %15 daha az hasara neden olacak ve tanklar nişan almaları için gereken süreyi bir saniye kısalttı.

Eugen ayrıca, bölümler arasındaki bazı tutarsız birim kartları ve birkaç birim için bazı fiyat noktalarının çok düşük olması gibi, henüz düzeltilmemiş birkaç önemli sorunu da listeliyor. Stüdyo ayrıca makineli tüfek istatistiklerinde tam bir revizyon yapmayı planladığını söylüyor, bu yüzden savaş gruplarınızı oluştururken bunu aklınızda bulundurun.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK