Warzone 2 bu yıl yeni bir motora ve yeni bir haritaya sahip...

Warzone 2 bu yıl yeni bir motora ve yeni bir haritaya sahip olacak

31
0
PAYLAŞ

Warzone Pacific, ilk sezonunu henüz tamamlıyor olabilir, ancak yeni battle royale haritasında saat çoktan işliyor. Activision, 2019’daki Modern Warfare’in devamı niteliğinde olacak bu yılki Call of Duty’nin “yeni bir Warzone deneyimi” sunacağını resmen duyurdu. Buna yepyeni bir harita, yeni bir ‘korumalı alan’ modu ve yeni ve şık bir oyun motoru dahildir.

Call of Duty personeli yeni bir blog gönderisinde “Yepyeni oyun alanı ve yeni bir sandbox modu ile battle royale’de muazzam bir evrim bekleyin” diye yazıyor. Gönderi, hem yeni Call of Duty hem de yeni Warzone’un her ikisinin de güçlendirileceğini doğruluyor. Yeni bir oyun motoruyla ve Warzone ve Modern Warfare 2019’da geliştirmeyi üstlenen Infinity Ward, her ikisinde de gelişmeye öncülük edecek.

Gönderide, “Yeni oyun ve yeni bir Warzone deneyimi sıfırdan birlikte tasarlandı” yazıyor. Charlie Intel, yeni sanal alan modunu (daha fazla ayrıntıya girmeden) “inanılmaz derecede iddialı” olarak tanımlayan ve yeni Modern’in yan yana geliştirilmesini söyleyen Infinity Ward ortak stüdyo başkanı Pat Kelly ile yaptığı basın görüşmesinden ek ayrıntılara sahip. Warfare ve Warzone, oyunlar arasında daha iyi entegrasyona izin verecek.

Gönderi ayrıca, Warzone Pacific’in ikinci sezonunda, iyileştirilmiş hareket, nişan almayı kesintiye uğratmayan bir gaz maskesi animasyonu ve hasarlı olanları doldurmadan önce dolu plaka yuvalarını yeniden dolduran yeni bir zırh plakası sistemi dahil olmak üzere, gelecek güncellemelerden bazılarını tartışıyor. .

Temmuz 2021’de Kaliforniya eyaleti Activision Blizzard’a yıllarca işyerinde ayrımcılık ve taciz iddiasıyla dava açtı. Hikaye o zamandan beri CEO Bobby Kotick’i bulandırdı ve ABD federal hükümetini bir soruşturma açmaya teşvik etti. Gelişmeye ve oyun endüstrisi için büyük önem taşımaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen bu açıklayıcı makaleden şimdiye kadarki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 veya Warzone’un bir sonraki sürümü için bir çıkış tarihimiz yok. Ancak Kelly, ikisinin de bu sonbaharda çıkacağını doğruladı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK