Warzone Season 2, kimyasal silah laboratuvarları ve NPC düşmanları ekliyor

Warzone Season 2, kimyasal silah laboratuvarları ve NPC düşmanları ekliyor

24
0
PAYLAŞ

Küçük bir gecikmenin ardından Call of Duty: Warzone ikinci sezonuna başladı. Battle Royale oyunu, Caldera’da keşfedilecek yeni yerler, denenecek yeni modlar ve düşmanca gökyüzüne çıkacak yeni bir uçak türü ile ikinci sezonda işleri değiştirmek için önemli bir güncelleme aldı.

Sezon İki yaması ayrıca haritaya NPC düşmanları şeklinde yeni bir tehdit ekler. Askerler artık Caldera’daki bazı yeni yerlerin girişlerini koruyor. Elektrik santrali bir kimya fabrikası ile değiştirildi ve çevrede düşmanca AI askerlerinin görev yaptığı koruma kuleleri var. Bunlar ayrıca, gaz maskeleri ve yeni Nebula V cephanesi gibi şeyleri bulabileceğiniz bazı yeni yeraltı kimyasal silah araştırma laboratuvarlarının girişlerinin yakınında yer almaktadır – bu mermiler düşmanları alt edebilir ve ne zaman arkalarında bir zehirli gaz bulutu bırakacaktır? onlar yapar

Yeni araç, teneke üzerinde ne yazıyorsa onu yapan bir bombardıman uçağıdır. Bir bombardıman uçağı bulabilirseniz, düşman piyadelerini ve araçlarını cezasız bir şekilde alt edebilecek ve hatta yük düşüşlerini yok edebileceksiniz.

İkinci sezon güncellemesi ayrıca, 48 kişilik devasa ekiplerin adada üstünlük için mücadele ettiği yeni Caldera Clash modunu da ekliyor. Bu modda, Warzone’un son üç bölümünden herhangi birinden silahlar ve bir alan yükseltmesi ile oyuna girebilirsiniz. Yeterli puanı alan ilk takım galip olarak taçlandırılacaktır.

Raven Software, resmi sitesinde ikinci sezonla birlikte gelen her şeyle birlikte tam yama notlarına sahiptir. Biraz argy-bargy zamanı geldi gibi görünüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK