World of Warcraft’ın bir sonraki genişleme paketi Blizzard sayesinde sızdırıldı

World of Warcraft’ın bir sonraki genişleme paketi Blizzard sayesinde sızdırıldı

40
0
PAYLAŞ

Bir sonraki World of Warcraft genişlemesi, Blizzard’ın kendi web sitesinde tesadüfen ortaya çıkması nedeniyle erken sızdırıldı. 19 Nisan’da resmi olarak duyurulacak olan MMO oyununun genişlemesi, görünüşe göre World of Warcraft: Dragonflight olarak adlandırılıyor – ve oyuncular en azından birkaç yeni ejderha bineği bekleyebilirler.

Tarihsel olarak, World of Warcraft genişletmeleri her iki yılda bir yayınlanır, bu nedenle 2020’den sonra Shadowlands oyuncuları bu yıl başka bir büyük hikaye DLC’sine sahip olacaklar – ancak pandemiden kaynaklanan aksama ve Activision Blizzard’da ayrımcılık ve taciz iddiasıyla ilgili dava yeni genişlemeyi geri alabilir 2023’e kadar.

Doğru açıklama için World of Warcraft: Dragonflight çıkış tarihini 19 Nisan’da öğreneceğiz, ancak oyunun web sitesi (Wowhead aracılığıyla) yanlışlıkla genişlemenin ilk ayrıntılarını sızdırdı. Kaynak kodu yakın zamanda “WoW Dragonflight” Base, Heroic ve Epic ön satın alımlarını gösterecek şekilde güncellendi – genişleme için Shadowlands’in sahip olduğu gibi birden fazla katman önerdi.

Bunların çoğu, elbette şu anda etkin olmayan yeni bir URL olan “dragonflight.blizzard.com”a işaret ediyor. Wowhead ayrıca, bu yılın başlarında, bir evcil hayvan ve bir Yeşil Ejderha bineğine benzeyen bir şey de dahil olmak üzere, ejderhayla ilgili birkaç öğenin veri madenciliğinin yapıldığını fark etti. Bunların Dragonflight genişlemesinin Epic veya Heroic sürümü için bonuslar olabileceği tahmin ediliyor. Birkaç hafta içinde kesin olarak öğreneceğiz.

Temmuz 2021’de Kaliforniya eyaleti Activision Blizzard’a yıllarca işyerinde ayrımcılık ve taciz iddiasıyla dava açtı. Hikaye o zamandan beri CEO Bobby Kotick’i bulandırdı ve ABD federal hükümetini bir soruşturma açmaya teşvik etti. Gelişmeye ve oyun endüstrisi için büyük önem taşımaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen bu açıklayıcı makaleden şimdiye kadarki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

PC’deki en iyi MMORPG’lerin daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Razer Black Shark V2 ProRazer Black Shark V2 Prorazer180 dolargörüşNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK