WoW Classic geliştiricisi, Wrath of the Lich King’e ilgiyi ölçüyor

WoW Classic geliştiricisi, Wrath of the Lich King’e ilgiyi ölçüyor

27
0
PAYLAŞ

Görünüşe göre WoW Classic, Wrath of the Lich King sunucularını alıyor olabilir. Henüz en büyüğüne sahip olmamıza rağmen, son birkaç ay içinde olabileceğine dair birkaç işaret var.

Bir oyuncu Reddit’te lonca arkadaşlarının Blizzard’dan Lich King’in Gazabının Klasik bir versiyonunu oynama olasılıklarının ne kadar olduğunu soran bir anket aldığını bildirdi. Diğer birkaç oyuncu da benzer bir e-posta aldıklarını paylaştı, ancak biri Blizzard’ın ne istediğini daha fazla ortaya koyuyor. Görünüşe göre geliştirici, insanların yeni sunucularla ne kadar ilgilendiğini ve 2008’de piyasaya sürüldüğünde orijinal genişlemeyi oynayıp oynamadıklarını bilmek istiyor.

Blizzard’ın yeni bir WoW Classic sunucusuna olan ilgiyi bir e-posta yoluyla ölçtüğü ilk sefer olmayacaktı. 2020’de bazı oyuncular anket potansiyel bir WoW Classic: Burning Crusade sunucusunda bir karakter başlatma konusundaki tercihlerini soruyor. Bir yıl sonra, elbette, genişleme MMORPG için yeniden yayınlandı.

Oyuncu raporları, MMO-Champion’dan yakın zamanda bir Burning Crusade Classic yapısının “Interface-Wrath” adlı yeni bir dosya klasörü içerdiğini takip ediyor. Bildirildiğine göre, karakter oluşturma ekranında Deathknight desteği ve oturum açma ile ilgili mavi arayüz düğmeleri gibi Lich King’in Gazabına özgü değişiklikleri içeriyordu.

YouTube küçük resmi

Blizzard, daha fazla WoW Classic sunucusu ekleme olasılığı konusunda da tamamen çekingen değil. 2019’da bir Forbes röportajında, o zamanki Blizzard başkanı J. Allen Brack, oyuncuların ilgisi oradaysa geliştiricinin bunu kesinlikle yapabileceğini açıkladı.

Temmuz 2021’de Kaliforniya eyaleti Activision Blizzard’a yıllarca işyerinde ayrımcılık ve taciz iddiasıyla dava açtı. Hikaye o zamandan beri CEO Bobby Kotick’i bulandırdı ve ABD federal hükümetini bir soruşturma açmaya teşvik etti. Gelişmeye ve oyun endüstrisi için büyük önem taşımaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen bu açıklayıcı makaleden şimdiye kadarki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

PC’deki en iyi MMORPG’lerin daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK