WoW genişleme duyurusu zamanı – duyuruyu yakında buradan izleyin

WoW genişleme duyurusu zamanı – duyuruyu yakında buradan izleyin

22
0
PAYLAŞ

Blizzard, WoW genişleme duyurusu zamanını onayladı, bu yüzden artık World of Warcraft’a bir sonraki büyük eklemenin ortaya çıkışını görmek için tam olarak ne zaman ayarlamamız gerektiğini biliyoruz. Geliştiriciler resmi olarak fazla bir şey açıklamadı, ancak daha önce teyit edildiği gibi, 19 Nisan, MMO’nun bir sonraki genişlemesiyle ilgili tüm ilk ayrıntıların tarihi olarak hizmet edecek.

WoW genişlemesinin ortaya çıkma zamanı bugün (19 Nisan Salı) 9am PDT / 12pm EDT / 17pm BST olarak belirlendi. Hem YouTube’da hem de Twitch’te izleyebilirsiniz. Blizzard’ın resmi duyurusunda dediği gibi, “Shadowlands’deki hikaye sona ererken, Azeroth kahramanlarını sırada nelerin beklediğine bir göz atmanın zamanı geldi.”

Henüz genişlemeyle ilgili resmi bir ayrıntı bulunmamakla birlikte, World of Warcraft: Dragonflight başlığı Blizzard’ın kendi web sitesinde yapılan son güncellemeyle sızdırılmış gibi görünüyor. Güncelleme ayrıca Base, Heroic ve Epic ön sipariş seçeneklerini de kaydetti, bu nedenle ön siparişlerin açıklamanın hemen ardından mevcut olacağı oldukça güvenli bir bahis, yani bir çıkış tarihinin de muhtemel olduğu anlamına geliyor.

Blizzard, WoW Classic hayranları için bilgi içeren bu yayın hakkında herhangi bir ipucu vermedi, ancak oyunculardan yeni bir Lich King Gazabının fiyatı hakkında geri bildirim istedi.

WoW genişleme duyuru zamanı

WoW genişleme duyurusu Salı olarak belirlendi. 19 Nisan saat 9:00 PDT / 12:00 EDT / 17:00 BST.

WOW GENİŞLETME Yayın akışını göster

Yayın akışını buradan izleyebilirsiniz:

YouTube küçük resmi

Temmuz 2021’de Kaliforniya eyaleti Activision Blizzard’a yıllarca işyerinde ayrımcılık ve taciz iddiasıyla dava açtı. Hikaye o zamandan beri CEO Bobby Kotick’i bulandırdı ve ABD federal hükümetini bir soruşturma açmaya teşvik etti. Gelişmeye ve oyun endüstrisi için büyük önem taşımaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen bu açıklayıcı makaleden şimdiye kadarki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Önümüzdeki aylar için ayarlanan tüm büyük oyun duyuru etkinliklerini bilmeniz gerekiyorsa, Summer Game Fest programına göz atın.

Razer Black Shark V2 ProRazer Black Shark V2 Prorazer180 dolargörüşNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK