WoW’un Eternity’s End güncellemesinin çıkış tarihi belli oldu

WoW’un Eternity’s End güncellemesinin çıkış tarihi belli oldu

36
0
PAYLAŞ

Blizzard, World of Warcraft’ın 9.2 güncellemesi olan The Eternity’s End’in 22 Şubat’ta Kuzey Amerika sunucularına ve bir gün sonra Avrupa sunucularına ulaşacağını açıkladı.

Shadowlands’in PvP ve Mythic içeriğinin ikinci sezonu da Eternity’s End’in çıkışına yakın günlerde sona erecek, bu yüzden hala fırsat varken sezon ödüllerinizi ve unvanlarınızı alın. Yine de, PvP ve Mythic sezon dışı oyuna gireceğinden, ikinci sezon bittikten sonra yapacak şeyler bulma konusunda endişelenmeyin. Hala bazı güzellikler için öğütebileceksiniz, ancak liderlik tabloları kilitlenecek.

Blizzard ayrıca Sepulcher of the First Ones için raid çıkış programını da ayrı bir gönderide onayladı.Normal ve Heroic zorluklar 1 Mart’ta yayınlanacak, ancak son üç patron boynuzları kilitlemek için müsait olmayacak. Ancak 8 Mart geldiğinde normal, Heroic ve Mythic zorluklardaki tüm patronların üstesinden gelebileceksiniz. İlk baskın bulucu kanadı da 8 Mart’ta yayınlanacak, ancak sonraki üçünün kilidinin açılması için 22 Mart, 5 Nisan ve 19 Nisan’a kadar beklemeniz gerekecek.

WoW’un 9.2 güncellemesi 11 patronlu Sepulcher of the First Ones baskınının yanı sıra yeni bir bölge, ilerleme sistemi ve Torghast Kanadı sunuyor. Sınıf kademe setleri de geri dönüyor ve PvP ve Mythic’in üçüncü sezonu da yamanın yaşam döngüsü boyunca yayınlanacak.

Temmuz 2021’de Kaliforniya eyaleti Activision Blizzard’a yıllarca işyerinde ayrımcılık ve taciz iddiasıyla dava açtı. Hikaye o zamandan beri CEO Bobby Kotick’i bulandırdı ve ABD federal hükümetini bir soruşturma açmaya teşvik etti. Gelişmeye ve oyun endüstrisi için büyük önem taşımaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen bu açıklayıcı makaleden şimdiye kadarki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Diğer yandan Blizzard kısa süre önce WoW’un Eternity’s End’den sonra hizipler arası oynamaya başladığını açıklarken, Xbox şefi Phil Spencer, World of Warcraft’ı daha erişilebilir hale getirerek daha fazla insanın oynamasını istediğini açıkladı – o zaman pek çok şey oluyor.

PC’deki en iyi MMORPG’lerin daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK