XCOM 2 ücretsiz bir hafta sonu geçiriyor ve aynı zamanda süper ucuz

XCOM 2 ücretsiz bir hafta sonu geçiriyor ve aynı zamanda süper ucuz

34
0
PAYLAŞ

Yıllardır, biz PC Gamer’da bunu sürdürdük XCOM 2 mükemmel—önceki on yılın en iyi XCOM oyunlarından, taktik oyunlarından ve çok yönlü oyunlarından biri. Bu, bir kalp tonuna sahip, ekip oluşturma sıra tabanlı bir uzaylı blaster ve sizi, Dünya’yı uzaylı baskıcılarından kurtarmak için bir direnişe öncülük ettiğinizi görüyor (bu yüzden, selefi Enemy Unknown’u oynadıysanız, muhtemelen şunu bilmelisiniz ki, kanonik olarak, gezegeni koruma çabaları başarısız oldu – üzgünüm).

Şimdi kendin için yargılayabilirsin, çünkü XCOM 2 Steam’de oynamak ücretsiz bu hafta sonu Pazartesi’ye kadar. Sizi kendine çekerse, temel oyun için tüm zamanların en düşük fiyatı olan 2/3$ ve War of the Chosen genişlemesi ile birlikte sadece 6£/8$ gibi bir fiyata satın alabilirsiniz. bir grup daha küçük DLC.

XCOM 2’nin akıllı sıra tabanlı dövüşü, harika taktik derinliği ve birlik özelleştirmesi ile sahadaki en iyiler arasındadır. Yeni eklenen gizleme sistemi de harika bir eklentiydi; düşmanlarınız sizi görmeden önce pusuya düşürmek için savunulabilir konumlar ve yüksek yerler arayarak haritada gizlice dolaşmanıza izin veriyordu.

(Resim kredisi: 2K)

Aynı zamanda harika bir hikaye anlatıyor – sadece sağlam uzaylı istilası planıyla değil, aynı zamanda askerleriniz için gittikleri kampanyanın derinliklerinde hissetmeye başladığınız komutan benzeri bağlılık yoluyla. Bir asker öldüğünde, sonsuza kadar giderler ve bu kayıp, oyununuzun ilerlemesini etkiler. Çavuş Sid Meier’i paniğe kapılmış bir çaylakın serseri kurşunuyla kaybettiğim için kendimi asla affetmeyeceğim. Kim ilk etapta lanet alana asla çıkmamalıydı! O evrenin asla Korsanları oynayamayacağını düşünmek korkunç! remake ben çok arzu…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK