XCOM 2 ve War of the Chosen bu hafta sonu oynamak için...

XCOM 2 ve War of the Chosen bu hafta sonu oynamak için ücretsiz

25
0
PAYLAŞ

Bu hafta sonu birkaç yüz saatlik boş zamanı nasıl geçireceğinizi merak ediyorsanız, sizin için harika bir seçeneğimiz var: XCOM 2 ve devasa genişlemesi War of the Chosen, 14 Şubat’a kadar Steam’de ücretsiz. Hem temel strateji oyunu hem de uzun süre oynamaya devam etmek istediğinize karar verirseniz, derin indirimdeki genişleme.

XCOM 2, en iyi PC strateji oyunları listemizde üst sıralarda yer alıyor ve henüz deneme şansınız olmadıysa, bu hafta sonu tüm bu yaygarayı öğrenmek için mükemmel bir fırsat. Çok büyük, orijinal XCOM yeniden başlatmasını neredeyse her yönden genişletiyor ve olağanüstü iyi çalışan bir sürü yeni fikir ekliyor.

Askerler için yeni bir tahvil sistemi (ruh olarak Fire Emblem’deki sisteme benzer), hikaye için daha büyük bir sesli karakter kadrosu ve bazı çivi gibi sert ekleyen War of the Chosen DLC ile daha da genişletildi. Seçilmişler olarak adlandırılan ve her birinin takımlarınızı sınırlarını zorlamak için benzersiz güçleri ve yetenekleri olan patronlar.

XCOM 2’nin ilk tadını beğendiğiniz ortaya çıktıysa, şimdi satın alma zamanı. Temel oyun %94 gibi büyük bir indirimle 3,60$ / 2,10 Sterlin olarak belirlendi. Bu, Steam’de şimdiye kadarki en düşük seviye. Seçilmişlerin Savaşı da %75 indirimle şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla satışta ve 9,99 $ / 8,74 £ yapıyor. Bu satış fiyatları 24 Şubat’a kadar geçerli.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK