Yeni Dünya Geliştiricileri “Gelecekte Daha Fazla Keşif ve Mutatör Beklediklerini” Söylüyor

Yeni Dünya Geliştiricileri “Gelecekte Daha Fazla Keşif ve Mutatör Beklediklerini” Söylüyor

38
0
PAYLAŞ

Bu ayın başlarında, New World geliştiricisi Amazon Games, MMORPG’nin Açık Test Bölgesinde (PTR) bir dizi değişiklik yaptı, böylece hayranlar bir sonraki büyük yamadan önce bunları test edebilirler. Bir dizi denge değişikliği ve güncellemesinin yanı sıra, oyun sonu savaşını sarsacak olan Expedition Mutators adlı önemli bir yeni özellik var – ve geliştiricilerin gelecekte aynısından daha fazlasını sunmayı planlıyor gibi görünüyor.

“Çeşitliliği seviyoruz!” Dünya Deneyimi lideri Mike Willette bize söylüyor. “Mutators’ı geliştirmedeki ilk adımlarımıza ilham veren birçok farklı MMO, roguelike ve aksiyon-macera oyunu var. Oyunculara meydan okumanın ve onlara harika ödüller vermenin yollarını istedik. Oyunda sunulan birçok rahatsızlık, aile türü ve yetenek aracılığıyla zorluk katmanları geliştirdik. Her birine farklı davranılması gerekiyor, daha iyi teçhizat ve ekip çalışması gerekiyor ve daha iyi ödüller getiriyor!”

Bağlam için, Expedition Mutators, Expeditions’ta “normal” ve “adlandırılmış” düşmanları genişleterek, karşılaşmaların oynanma şeklini ve oyuncuların savaştan önce hangi stratejileri düşünmesi gerektiğini değiştirerek biraz çeşitlilik katan değiştiricilerdir.” Amazon’un başlangıçta açıkladığı gibi. Eşsiz Keşif Gezileri ve Mutasyon kombinasyonları her hafta değişir ve oyuncular “son derece zor” olması gereken en üst düzey karşılaşmalara bir zorluk merdiveni tırmanmak için savaşacaklar.

Dynasty Shipyard, Garden of Genesis ve Lazarus Instrumentality’nin PTR’de her 48 saatte bir döndüğü ve “toplam sekiz farklı mutasyon kombinasyonu” ile birlikte rastgele dönen “toplam sekiz farklı mutasyon kombinasyonu” ile büyük güncellemeden çok önce test için sıraya konulmuş seçilmiş bir sayı var. Ama bu teklifler sadece başlangıç ​​gibi görünüyor.

Willette, “Her zaman oyuna anlamlı içerik ve çeşitlilik eklemenin yollarını arıyoruz” diyor. “mutatörler [are] sadece başlangıç Güç kazanmak için yeni kaynaklar ve teçhizat elde etmek için oyunculara farklı oyun tarzları, teçhizat ve takım kompozisyonları denemeleri için meydan okuyorlar. Gelecekte daha fazla Keşif Gezisi ve Mutatör bekliyoruz.”

YouTube küçük resmi

Willette’in bize Mutated Expeditions hakkındaki geri bildirimin şu ana kadar “çok olumlu” olduğunu söylemesiyle birlikte, bu konuya ilgi duyan hayranları memnun edecek bir şey gibi görünüyor. “Program kadansı ve mutasyon kombinasyonları hakkında geri bildirim aldık ve eğer bir şansımız varsa daha düşük seviyeli keşifleri mutasyona uğratabiliriz” diyor. Sürprizlerden bahsetmişken, bize “Buna sürpriz demeli miyim emin değilim, ama bir grubun bir mini patronu o kadar hızlı yok ettiğini gördüm, çenem düştü. Harika bir koordinasyona sahiptiler ve CC’lerini son derece iyi sürdüler.” Willette ayrıca “daha ​​önce düşünmediğim birçok benzersiz yapı ve teçhizat kombinasyonları ve gerçekten iyi keşif seferleri net zamanları” görmesi gerektiğini de paylaşıyor! Öyle görünüyor ki, oyuncular şu ana kadar yeni özelliği yüzerek kucaklıyorlar.

Bununla birlikte, takımın oyuncu tarafından bildirilen hıçkırıklara ve geri bildirimlere yanıt olarak yaptığı değişikliklerle ilgili olarak Willette, takımın “belirli mutasyon kombinasyonlarıyla çok daha zor hale gelen bazı adlandırılmış düşmanlar gibi düzeltebildiğimiz hataları ve negatif puanları gördüğünü” açıklıyor. yeni zorlukların kilidini aç”. Bunun arkasındaki bağlam, oyuncuların “çok fazla yeniden doğma veya takım silme kullanarak olumsuz puanlar alabilmeleri” ve daha yüksek puanlar almak size genel olarak daha iyi bir derece kazandıracak ve bu da kilidi açılan bir sonraki en yüksek Zorluk seviyesidir.

Expedition Mutators hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, yukarıdaki kopyadaki bağlantı aracılığıyla Amazon’un PTR gönderisini alabilir veya yeni özelliği çalışırken görmek için yukarıdaki yeni geliştirici güncelleme klibini ayarlayabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK