Yeni Halo Infinite yol haritası, Ağustos ayında çevrimiçi işbirliğini hedefliyor

Yeni Halo Infinite yol haritası, Ağustos ayında çevrimiçi işbirliğini hedefliyor

19
0
PAYLAŞ

Halo Infinite’in kampanya kooperatifi için uzun bir bekleyiş oldu ve gelmeden önce hala bir yaz bekleyişimiz var. Cuma günü yayınlanan bir Halo Infinite blog yazısı, 2. sezonun 2 Mayıs’taki lansmanından başlayarak 2022’nin geri kalanı için ne bekleyeceğinizi ortaya koyuyor.

Kampanya işbirliğinin artık bir “Ağustos sonu hedefi” var ve bunu 2. sezonun ortasına denk getiriyor. Infinite’in ikinci sezonu, canlı bir hizmet oyunu için alışılmadık derecede uzun olan 7 Kasım’a kadar uzanıyor. Blog gönderisi, 343’ün en büyük önceliğinin geliştiricilerinin sağlığı olmaya devam ettiğini ve “sağlıklı bir iş/yaşam dengesini korurken hepinize harika deneyimler sunabilmemiz için sürdürülebilir bir kalkınma ritmine girmesi” olduğunu vurguluyor.

(Resim kredisi: Microsoft)

“Daha fazla içeriği ve daha fazla özelliği daha hızlı sunmamız gerektiğini biliyoruz. Sıfır önceliğine sadık kalmak, bazen sağlıklı kalmak ve daha sonra daha hızlı hareket etmek için yavaşlamamız gerektiği anlamına gelir. Ancak agresif bir şekilde hızlandırmanın yollarını da arıyoruz, ” yazı yazıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK