Yu-Gi-Oh: Master Duel, Steam’de şimdiden beş numaralı oyun oldu

Yu-Gi-Oh: Master Duel, Steam’de şimdiden beş numaralı oyun oldu

48
0
PAYLAŞ

Yu-Gi-Oh hayranları, tüm TCG deneyimini tekrarlayan modern bir oyun için yaygara koparıyor ve şimdi Yu-Gi-Oh: Master Duel çıktı, bu hayranlar çok sayıda ortaya çıkıyor. Oynaması ücretsiz kart oyunu bugün erken saatlerde PlayStation, Switch, Xbox ve PC’yi vurdu ve şimdiden Steam’deki en büyük oyunlardan biri.

SteamDB’ye göre Yu-Gi-Oh: Master Duel’in PC versiyonu bugün 159.158 eşzamanlı oyuncu sayısına ulaştı. Bu, bugün Steam’de yalnızca Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, PUBG: Battlegrounds ve Apex Legends’ın ardından en büyük beşinci zirve. Bu, Yu-Gi-Oh’un Grand Theft Auto V, Monster Hunter Rise, New World, Destiny 2 ve daha fazlası gibi oyunlardan daha iyi performans gösterdiği anlamına gelir.

Bugünün lansmanı tam bir sürprizdi, bu yüzden orada herhangi bir eleştirmen incelemesi yok – bu çevrimiçi odaklı bir oyun olduğu için bu kadar erken söyleyecek çok şeyleri yok – ancak Steam’in ilk kullanıcı incelemeleri “çok olumlu” idi. ‘. Bazı oyuncular, oynaması ücretsiz para kazanma konusunda endişe duyuyor, ancak bunun uzun vadede diğer dijital TCG’lerle nasıl karşılaştırılacağı henüz belli değil.

Aşağıdaki fragmana göz atın.

YouTube küçük resmi

Daha fazla kart oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK