Yüzüklerin Efendisi MMO, ücretsiz DLC güncellemesinden sonra kartal gibi yükseliyor

Yüzüklerin Efendisi MMO, ücretsiz DLC güncellemesinden sonra kartal gibi yükseliyor

29
0
PAYLAŞ

Yüzüklerin Efendisi Çevrimiçi Steam oyuncu sayısı, Orta Dünya MMORPG’nin Steam’de piyasaya sürülmesinden bu yana on yılın en yüksek eşzamanlı zirvesine ulaştı ve muhtemelen ilk altı yıllık içeriği ücretsiz yapan en son güncelleme sayesinde. – oynamak.

Lord of the Rings Online şimdiden PC’deki en iyi ücretsiz MMO’lardan biri, ancak geliştirici Standing Stone Games kısa süre önce 15. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak fantezi oyunun içeriğinin daha da fazlasını ücretsiz olarak sunacağını duyurdu.

Hafta sonundan hemen önce, Yüzüklerin Efendisi Çevrimiçi Güncelleme 33, yeni Yondershire konumunu ekledi ve MMO’nun ilk altı yılındaki tüm DLC’leri tamamen ücretsiz hale getirdi – birkaç sınıf ve Mines of Moria ve Helm’s Deep genişletmeleri dahil. Sonuç olarak, SteamDB’ye göre, Lord of the Rings Online on yıl içinde en yüksek eşzamanlı oyuncu sayısına ulaştı – aslında 2012’de Steam’de ilk kez piyasaya sürüldüğünden beri. 22 Nisan’daki sayı 3.760 oyuncuydu, Haziran 2012’de kaydedilen 3.965’lik tüm zamanların zirvesinden sadece utangaçtı.

Bu sayıların hiçbiri bir MMO için yüksek görünmüyorsa, oyuncuların Lord of the Rings Online’a erişmesinin tek yolunun Steam olmadığını unutmayın – Steam sürümünün zaten çalıştığı kendi istemcisi ve başlatıcısı var. Yine de bu, kuzgunların dağa geri döndüğünün iyi bir göstergesi – yani oyuncular Lord of the Rings Online’a geri dönüyorlar.

Amazon’un bu yıl içinde çıkacak bir Lord of the Rings TV dizisine sahip olduğu ve kendi Orta Dünya MMO’su için planlarını iptal ettiği göz önüne alındığında, Lord of the Rings Online, bu yıl bir ara bu eşzamanlı oyuncu sayısı rekorunu bile geçebilir. Ücretsiz şeyler de elbette yardımcı olur.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK