Yüzüklerin Efendisi Online’ın ücretsiz oyun tarafı genişliyor

Yüzüklerin Efendisi Online’ın ücretsiz oyun tarafı genişliyor

24
0
PAYLAŞ

Yüzüklerin Efendisi Online’ın ücretsiz oyun tarafı, bir sonraki güncellemede büyük bir destek alıyor. Halihazırda PC’deki en iyi ücretsiz MMO’lardan biridir, ancak Lord of the Rings Online’ın içeriğinin çoğu yalnızca ücretli genişletmeler biçiminde mevcuttur – ancak bu genişletmelerin çoğu yakında olacağından bu durum daha uzun süre geçerli olmayacaktır. oynamak için de özgür ol.

Lord of the Rings Online hala piyasadaki en iyi MMORPG’lerden biri ama neredeyse saygıdeğer World of Warcraft kadar eski – aslında, LOTRO gelecek ay on beş yaşında. Şimdi, fantezi oyununun 15. yıldönümü için geliştirici Standing Stone Games, ilk altı yılındaki her şeyin tamamen ücretsiz oynanacağını açıkladı.

“LOTRO’nun 2007’deki orijinal lansmanı ile o güne kadarki tüm görevler, alanlar, örnekler ve genişletmeler – ve buna dahil! – Helm’s Deep’in piyasaya sürülmesi herkes için ücretsiz olacak,” diyor oyunun yapımcısı Raninia.

Başka bir deyişle, Lord of the Rings Online’da 2007’den 2013’e kadar yayınlanan her şey, MMO’nun 15. yıl dönümü için Nisan ayı sonlarında 33 Güncellemesi için tamamen ücretsiz olacak. Bu, Mines of Moria ve Helm’s Deep gibi oyunun tüm orijinal içeriğini ve genişletmelerini içerir. Buna, daha önce bu genişletmelerin bir parçası olan Rune-keeper, Warden ve Beorning sınıfları da dahildir.

Raninia ayrıca “önümüzdeki haftalarda ve aylarda sizinle paylaşmak için sabırsızlandığımız birkaç numaramız var” diyerek daha fazla duyurunun geleceğini de vaat ediyor. Umarım bu, Lord of the Rings Online’ın ilk kez 2020’de konuşulan büyük görsel revizyonunun onayını içerebilir.

Elden yüzük Elden yüzük Elden yüzük fanatik 59.99$ $50.39 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK