Yüzüklerinizi Yeni Peloton Apple Watch Uygulamasıyla Kapatın

Yüzüklerinizi Yeni Peloton Apple Watch Uygulamasıyla Kapatın

24
0
PAYLAŞ

Peloton’un yeni Apple Watch uygulaması, kullanıcıların Strive Skorlarını takip etmelerine, kalp atış hızlarını izlemelerine ve yüzüklerini gerçek zamanlı olarak kapatmalarına yardımcı oluyor.

Fitness seviyelerini bileğinizden kaydetmeye başlamak için Peloton’un akıllı Bike, Bike+, Tread veya mobil uygulamasında herhangi bir derse başlayın. Nabız izleme seans boyunca devam eder ve Peloton’un, ne kadar sıkı çalıştığınızı takip etmek için her bir kalp atış hızı bölgesinde ne kadar zaman harcadığınızı ölçen kişisel Azim Skorunuzu hesaplamasına izin verir.

Şirket, “Bu size bisiklet, güç, HIIT ve bootcamp sınıfları da dahil olmak üzere tüm antrenmanlarınızda performansınızı karşılaştırmanın kolay bir yolunu verecek” diyor.

Peloton Apple Watch bildirimi

Telefonunuzda veya tabletinizde Peloton uygulamasını kullanarak sağ alttaki Diğer menüsünü açın ve Apple Watch > Kurulum > Sağlık uygulamasına bağlanın iOS Health platformunu açmak için. “Tümünü Aç”ı seçerek Peloton’un verilerinize erişmesine izin verin, ardından egzersiz uygulamasına dönün ve “Bitti”ye basın.

Tamamlandığında, saatinizde Peloton uygulamasını açın, push bildirimlerine izin verin ve terlemeye hazır olun; Herhangi bir dersin başlangıcında, izlemeye başlamak için bileğinizdeki açılır pencereye dokunun. Peloton, “Umudumuz, bunun tatmin edici ve üretken bir veriye dayalı günlük fitness rutininin önündeki bir engeli daha kaldıracağıdır.” Diyor.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Akıllı fitness ekipmanı üreticisi, pandeminin başlangıcında, insanlar evde egzersiz deneyimi için can atarken yeni zirvelere ulaştı. Ancak spor salonları geçen yıl yeniden açılmaya başladığından beri, müşteri ilgisi firmanın büyüme planlarına ayak uyduramadı. Buna bir de halkla ilişkiler baş ağrısını ekleyin ve Peloton Şubat ayında 2.800 küresel çalışanı işten çıkarmaya ve bir ABD fabrikası kurma planlarını iptal etmeye zorlandı. John Foley de CEO olarak görevinden ayrıldı.

Elma hayranları?

bizim için kaydolun Haftalık Elma Özeti En son haberler, incelemeler, ipuçları ve doğrudan gelen kutunuza teslim edilen daha fazlası için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK