Dünya Haritasında Her Yeri Duvar Kağıdı Yapan Site

Dünya Haritasında Her Yeri Duvar Kağıdı Yapan Site

57
0
PAYLAŞ

Dünyanın dört bir köşesinin haritalarını, istediğiniz açıdan, istediğiniz boyuta ve farklı renk seçenekleriyle telefonunuzun duvar kağıdı yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, sizi seveceğiniz bir web sitesiyle tanıştıralım.

Özgün, eğlenceli ve hikayesi olan duvar kağıtlarını sevmeyen yoktur herhalde. Hem bilgisayar ekranlarımız hem de telefonlarımız için duvar kağıtları aramayı o kadar çok seviyoruz ki’‘duvar kağıdı’ ve ‘duvar kağıdı’ gibi kelimelerle aylık ortalama 750.000 Google araması var.

Apple ve Samsung gibi birçok akıllı telefon üreticisi yeni telefonlarıyla kendi duvar kağıtlarını yayınlıyor; tasarımcılar temalara uygun özel duvar kağıtları tasarlar. Bugün size tanıtacağımız web sitesi dünya haritasında. istediğiniz herhangi bir noktanın haritası duvar kağıdınız yapmanızı sağlar.

Renk seçenekleri ile duvar kağıdınız istediğiniz yerde:

Bu keyifli uygulamayı hayata geçiren Alvar Carto adlı bir web sitesidir. Alvar Carto aslında bu haritaları zevkinize göre düzenler ve istediğiniz seçeneklerle kişiselleştirir. kendi posterini bas sağlayan bir marka. Yani dilerseniz haritanızı dilediğiniz gibi hazırlayabilir, boyutunu seçip sepete ekleyebilir ve Finlandiya’dan gelen kargonuzu beklemeye başlayabilirsiniz. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi işin bu kısmı e-ticarete giriyor ve tabii ki ücretli.

ALAKALI HABERLER

Meraklılar İçin: Windows 11’i Yüklemeden Sisteminizi İncelemenizi Sağlayan Web Sitesi

Konumuz, sitenin bir diğer hizmeti olan ve tamamen ücretsiz olan duvar kağıdı bölümüdür. Alvar Carto’nun sayfasını ziyaret etmek ve kendinizinkini yapmak için buraya tıklayın Duvar kağıdınızı oluşturabilir ve saniyeler içinde indirebilirsiniz.. Hem mobilden hem de masaüstünden yapabileceğiniz bu işlem için izlemeniz gereken adımlar son derece basit;

  • ‘Harita konumu’ bölümünden haritasını istediğiniz konumu arayın veya biraz eğlence ekleyin ve ‘rastgele’ seçeneğini seçin. Bu adımda beğendiğiniz bir görselin olduğu bir harita elde edene kadar işleme devam edebilirsiniz.
  • ‘Harita rengi’ bölümündeki dört renk seçeneğinden istediğinizi seçin.
  • Farklı telefon modelleri arasından telefonunuza en uygun çözünürlüğe sahip olanı seçin.
  • Ayrıca dilerseniz sitedeki telefon görüntüsü üzerindeki haritanın konumunu dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
  • Son olarak alttaki ‘Oluştur’ bölümü ile haritanızı oluşturabilir ve ardından indirebilirsiniz.


PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK