YouTube’a Bilgisayardan Video İndirme Özelliği Geldi

YouTube’a Bilgisayardan Video İndirme Özelliği Geldi

148
0
PAYLAŞ

Youtube, bilgisayarlar için mobil cihazlarda video indirme özelliğini gecikmeli de olsa yayınladı. Özellik şu anda test aşamasındadır ve yalnızca bazı YouTube Premium üyeleri tarafından kullanılabilir.

YouTube kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri şüphesiz video indir. Birçok kullanıcı, güvenli olmayan video indirme siteleri ve uygulamaları kullanır. Bu siteler ve uygulamalar tarayıcı çerezleriniz ele geçirebilir ve verilerinizin çalınmasına neden olabilir.

YouTube Premium’u mobilde kullananlar için bu duruma kısmi bir çözüm sunan YouTube, bu çözümü sunuyor. bilgisayar kullanıcılarına sunmaya hazır.

Mobildeki özellik masaüstüne de geldi:

YouTube’un kendi video indirme özelliği, YouTube uygulaması ve sitesi içinde indirdiğiniz video. internete ihtiyaç duymadan oynanabilir hale getirir. Yani ne yazık ki indirdiğiniz video YouTube uygulamasının dışında. kullanamazsın.

Ne yazık ki popüler video paylaşım platformunun bu yeni özelliği henüz tüm kullanıcıların kullanımına açık değil. gönderilemedi. Bu özelliği test etme imkanına sahip olan şanslı kişilerden biri olsanız bile, YouTube Premium üyesi olmanız gerekir.

Bilgisayardan video nasıl indirilir:

Her şeyden önce, bu özelliği elde ettiği için şanslı kişilerden biri olup olmadığınızı öğrenmek için. youtube.com/new adresine giderek bu test özelliğinin sizin için kullanılabilir olmasını sağlamak için açık olup olmadığı kontrol etmeniz gerekiyor. Açılan sayfada iseTarayıcınızdan Video İndirin” adlı özelliği görüyorsanız, hemen altında “Denemek” Butona tıklayarak aktif hale getirebilirsiniz.

Özelliği aktif hale getirdikten sonra tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz videoyu açmak ve “indir”düğmesine tıklayarak. İndirme tamamlandıktan sonra youtube.com/feed/downloads adresine giderek indirdiğiniz video internete ihtiyaç duymadan Kolaylıkla izleyebilirsiniz.

ALAKALI HABERLER

İzlediklerimiz: YouTube Türkiye’de Viral Olan İlk Videolar

Özelliğin açıklamasındaki bilgilere göre bu özellik 19 Ekim’e kadar test edilebilir.PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK