DEATHLOOP’tan Son Fragman da Geldi

DEATHLOOP’tan Son Fragman da Geldi [Video]

135
0
PAYLAŞ

Aksiyon dolu DEATHLOOP'un son fragmanı burada [Video]
Sony’nin vitrin etkinliğinde sahne alan Bethesda, etkinliğe yön veren şirket oldu. Hem DEATHLOOP hem de Ghostwire: Tokyo için tanıtım videoları yayınlayan şirket, oyunseverleri heyecanlandırdı. Oyuncular 14 Eylül’de DEATHLOOP ve 2022’de Ghostwire: Tokyo ile tanışma fırsatına sahip olacaklar.

Video oyun dünyası, bir süredir sektördeki en köklü isimlerden biri. Bethesda‘in üzerinde çalıştığı yeni oyunu DEATHLOOP’u bekliyor. PlayStation 5 ve PC için çıkacak olan oyun, 14 Eylül’de oyuncuların beğenisine sunulacak. Teması ve oynanışı ile öne çıkan yapım için bir tanıtım videosu daha yayınlayan Bethesda, ÖLÜM DÖNGÜSÜ Taraftarın heyecanını artırdı.

Birinci şahıs nişancı yapımı olarak vizyona girecek olan DEATHLOOP’un son fragmanı, aksiyon dolu olacak tekrar ortaya çıkarır. Oyunculara bir filmin içindeymiş hissi veren oyun, farklı teknikler kullanarak 8 ana görevi tamamlamayı içeriyor. DEATHLOOP’u piyasaya sürerken geliştirdikleri oyundan oldukça emin olan ekip”Tekrar dene, tekrar öl‘ O kullanır.

İşte DEATHLOOP’un son fragmanı

Japonya merkezli teknoloji devi Sony Vitrin Etkinlik kapsamında piyasaya sürülecek yeni oyunların tanıtımı yapılmış. Bu bağlamda Ghostwire: Tokyo özellikle öne çıktı. Yeni neslin korku ve aksiyon oyunu olarak çıkacak olan oyun için oldukça iddialı bir fragman hazırlanması, Tango müzik mekanizmaları, oyunun yayın işini Bethesda’ya bıraktı. Ghostwire: Tokyo oyunculara neler sunacak?

Ghostwire: Tokyo, DEATHLOOP gibi PlayStation ve PC için de mevcut olacak. Ama oyuncular Ghostwire: TokyoBiraz daha beklemek zorundasın. Çünkü şirket bu oyunu 2022 yılında piyasaya sürecek. İsminden de tahmin edebileceğiniz gibi Tokyo’da geçecek olan oyun aksiyon ve macerasını korku unsurlarıyla dolduracak. Bu oyunda oyuncular Tokyo’nun baş belasıdır. doğaüstü yaratıklar Onu yenmeye çalışacaklar…PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK