V Rising’in İlk Oyun İçi Fragmanı Yayınlandı

V Rising’in İlk Oyun İçi Fragmanı Yayınlandı

71
0
PAYLAŞ

Open World Vampire Game V Rising İlk oyun içi fragman yayınlandı
Stunlock Studios’un açık dünya vampir oyunu V Rising’in oyun içi fragmanı yayınlandı. V Rising’de oyuncular bir vampiri karanlık lord olmak ve kendi imparatorluklarını kurmak için kontrol edebilirler.

Hiç vampir olmayı hayal ettin mi? Alacakaranlık serisi gibi filmler zaman zaman doğaüstü varlıklara, özellikle de gençler arasında olağanüstü bir ilgi uyandırdı. Bu ilgiyi kaybetmeyenlerdenseniz V Rising oyunu henüz çıkmadı. Vampir fantezini biraz söndürebilirsin.

Stunlock Studios tarafından geliştirilen V Rising’in ilk oyun içi fragmanı yayınlandı. Vampir temalı açık dünya hayatta kalma oyunu olarak sınıflandırılan V Rising, fragmanı ile birçok oyuncuda yer alıyor. Bir heyecan yaratmayı başardık.

Fragman, V Rising’in mekaniğini ve karanlık atmosferini sunuyor.

V Rising’in ilk oyun içi fragmanında oyun, mekaniği, atmosferi ve grafikleri. fikir edinmek mümkün. Oyunla ya da en azından konusuyla ilgileniyorsanız, fragmana göz atmanızda fayda var.

V Rising’de oyuncular güçlerini yeniden kazanmak için bir vampir rolünü üstlenirler. Yakındaki yerleşim yerlerinde kan avına çıkacaklar. Oyuncuların herhangi bir vampir gibi bir kalesi olacak, ancak önce inşa edilmesi gerekiyor. Oyunda klanlara arkadaşlar davet edilebiliyor ve imparatorluğu genişletmek için insanlar vampire dönüştürülebiliyor. Ayrıca V Rising’deki oyuncular gerçek zamanlı bire bir savaşlarda ve PvP maçlarında yer alabilirler.

BENZER HABERLER

Epic Games iki oyunu toplam 57 TL bedelle bedava yaptı

Geliştirici, oyunun çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da, V’nin yaklaşan lansmanı Rising’dir. Beta test aşamasına katılım şu anda mümkündür.PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK